ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ

Παιδιά είμαστε της Γης και του αστερόεντος ουρανού... Το μονοπάτι προς την αυτογνωσία!
 
ΦόρουμΦόρουμ  ΑρχικήΑρχική  ΗμερολόγιοΗμερολόγιο  Συχνές ΕρωτήσειςΣυχνές Ερωτήσεις  ΑναζήτησηΑναζήτηση  Ομάδες ΜελώνΟμάδες Μελών  ΕγγραφήΕγγραφή  ΣύνδεσηΣύνδεση  

 

 ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΒΕΒΑΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΜΑΣ;

Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Site Admin
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Site Admin


Αριθμός μηνυμάτων : 162
Ημερομηνία εγγραφής : 15/06/2023
Τόπος : Αθήνα

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΒΕΒΑΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΜΑΣ; Empty
ΔημοσίευσηΘέμα: ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΒΕΒΑΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΜΑΣ;   ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΒΕΒΑΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΜΑΣ; EmptyΔευ Ιουλ 24, 2023 6:30 pm

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΒΕΒΑΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΜΑΣ;

Αν γνωρίζουμε κατά προσέγγιση την ώρα γέννησης κάποιου μπορούμε να βρούμε με μεγαλύτερη ευκολία τον Ωροσκόπο του.

Πολύ συχνά μας βοηθάει η μορφολογία του προσώπου ατόμου (τελείως άλλα χαρακτηριστικά δίνει ο Ωροσκόπος Κριός και τελείως άλλα δίνει ο Ωροσκόπος Ταύρος).

Πέρα από τη μορφολογία βοηθάει πολύ η "οικοθέτηση" των γενέθλιων πλανητών αλλά και των διελεύσεων (δηλαδή, τι συμφωνεί περισσότερο με το χαρακτήρα μου, αν π.χ. ο Ήλιος μου "πέφτει" μέσα στο Δωδέκατο Οίκο μου ή στον Πρώτο Οίκο μου;

Αντίστοιχα, τι συμφωνεί περισσότερο με τα γεγονότα της ζωής μου αυτή την περίοδο, το αν π.χ. ο διελαύνων Άρης μου "πέφτει" μέσα στον Τέταρτο Οίκο μου ή στον Πέμπτο μου);

Αν καθίσει ένας σοβαρός και υπεύθυνος Αστρολόγος και κάνει μία σχετική μελέτη θα βρει τον αληθινό σου Ωροσκόπο.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://astro.forumgreek.com
 
ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΒΕΒΑΙΟΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΩΡΟΣΚΟΠΟ ΜΑΣ;
Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1
 Παρόμοια θέματα
-
» ΓΙΑΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΞΥΘΥΜΟΙ;

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑ :: ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΚΗ ΓΝΩΣΗ :: ΒΑΣΙΚΕΣ ΓΝΩΣΕΙΣ ΑΣΤΡΟΛΟΓΙΑΣ-
Μετάβαση σε: